Пленер юних художників «Мар’янівська пастораль – 2023»
- kozlovskiy19000
- 25 черв. 2023 р.
- Читати 1 хв

В КЗ КОР «Меморіальний музей-садиба І. С. Козловського» відбувся пленер юних художників «Мар’янівська пастораль – 2023», який приурочений до Дня Конституції України.
Традиційно в червні місяці на території меморіального музею-садиби проходить пленер художників. Традиція проведення щорічного заходу «Мар’янівська пастораль» бере свій початок ще від 2010 року, саме тоді до музею приїздили такі художники як: Анатолій Буртовий, Анатолій Гайдамака, Артем Копайгоренко, Віктор Семеняк, Дмитро Корсунь, Леонід Бернарт, Сергій Московченко, та Олександр Білозір – рекордсмен книги Гіннесса.
Вдруге до музею приїздили художники-акварелісти зі всієї України, захід був приурочений до 120-ї річниці від дня народження Івана Семеновича Козловського. Пленер «Мар’янівська пастораль – 2020. Подих акварелі» став започаткуванням щорічної традиції.
Цьогоріч до музею завітали дітки від Гребінківської селищної ради, а саме – смт. Гребінки, керівник Олена Пльондар та с. Ксаверівка, керівник Ольга Харчук.
Відвідувачів музею зустрічав могутній голос всесвітньовідомого тенора – Івана Семеновича Козловського. Діти ознайомились із життєвим шляхом та творчими сходженнями славетного земляка. Також, для юних художників була проведена оглядова екскурсія по території музею-садиби.
Територія музею має безліч локацій для малювання, тут і парк-усипальниця з перехрестям алей, яблуневий сад, берег річки Протоки з густими вербами. Також, особливу увагу привертає красуня-церква Покрови Пресвятої Богородиці, що велично постає над батьківською хатиною співака.
Серед різнобарв’я польових квітів і трав діти з превеликим захопленням зображали навколишню красу. Не дивлячись на різну вікову категорію, кожен учасник заходу зміг проявити свої творчі здібності та намалювати прекрасні, яскраві роботи, які надалі будуть експонуватись в музеї та надихати його відвідувачів.
Під кінець заходу кожен юний художник отримав подяку за участь у пленері та приємні подарунки на згадку про маленький музей в селі Мар’янівка.
Comments